Bahçe, ortak kullanım alanları, peyzaj ilaçlaması

Bahçe, ortak kullanım alanları, peyzaj ilaçlaması Bahçe, ortak kullanım alanları, peyzaj ilaçlaması Anka İlaçlama

Normal şartlarda senede 2 kere, bölgesel olarak haşere popülasyonunun olduğu ve önemli peyzaj çalışmalarının yapıldığı etap ve sitelerin aylık periyodik dış alan bahçe ilaçlaması yaptırması, hem mevcut bitki ve çiçeklerin yaprak biti, mantar, çim kurdu vb. gibi zararlılardan kurtulmasına, hem de evimizin önü ya da çevresi olan bahçelerimizdeki kene, pire, fare, yılan, akrep, çiyan, salyangoz, kulağakaçan, kırkayak, hamamböceği, gümüş böceği vb. gibi evimize girip konaklamaya can atan zararlıların henüz dışarıdayken imhası açısından çok önemlidir. Bahçe ilaçlaması yada dış alan ilaçlamalarında kullanılan ilaçlar, bitki türleri çeşitlerine göre seçilmelidir. Rüzgarsız ve yağmursuz hava şartlarında uygulama yapılmalıdır.

Uygulamada kullanılan cihazlar sırt tipi püskürtme yada sisleme yapan motor, ulv yada ekipmanlardan oluşabilir. Kemirgen aktivitesine karşı mutlaka önlem amaçlı monitörler konumlandırılıp gerekli yemlemeler yapılıp belli periyodlarla takip edilmelidir. Evinizin dışına vereceğiniz önlem büyük ölçüde sizi bir çok yerleşim alanı zararlılarından kurtaracaktır. Dış alan ilaçlaması, bahçe ilaçlaması, peysaj ilaçlamaları Yine ev için kullanılan haşere ilaçları gibi sağlık bakanlığının onayladığı ve bitkilere Türlerini gözeterek seçilen ilaçlardır. Tek farkı dış alanda kokulu ve dozu daha sert ilaçlama yapılması mümkündür. Bahçe ilaçlamalarınızı mutlaka profesyonel, sağlık bakanlığından ruhsatlı ilaçlama firmaları na yaptırın.

Bilinçsizce yapılan ilaçlamalar, mevcut haşerenin popülasyonunun artmasına ya da ilaca olan dirençlerini arttırmaya sebep olabildikleri gibi bitki ve peyzajınıza da zarar verebilirler. Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri olarak her tür böcek, haşere ilaçlaması ve mücadelesinde sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet veren İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetlerini arayabilir, Anka Böcek İlaçlama Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz. Birbirinden ilginç haber ve yazıları bulabileceğiniz Facebook sayfamızdan güncel kampanyaları da öğrenebilirsiniz.

Yeni nesil Sıradışı bir İzmir Anka Böcek İlaçlama Haşere Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

*Güler yüzlü hizmet,

*Garantili uygulamalar,

*Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlar, 

*Ücretsiz keşif,

*Biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadro,

*Randevu saatine %100 sadık kalma,

*Müşteriyi böcek ve izolasyon konusunda bilgilendirme, 

*İlaçlama sonrası Kullanılan ilaçların marka miktarları ve uygulama hakkında detaylı rapor sunma,

*Ekonomik fiyatlar,

*Sürekli müşteri odaklı kampanyalar,

*Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylığı,

*Günün 24 saati hizmet verebilmek,

*Sayısız müşteri yorum ve memnuniyetleri,

*Kokusuz ilaçlar,

*Jel uygulamaları,

*6 ay içinde tekrar görülebilecek tek bir Haşere için ücretsiz ilaçlama garantisi,

*Acil çağrılara en geç 24 saat içinde müdahale,

Bildiğiniz tüm ilaçlamaları unutun Yeni ve Sıradışı bir hizmet için **herANKAlite**