50 Yaşındaki Salma Hayek ve Şok Eden Güzellik Sırrı!
TEL : 0 232 256 26 52

50 Yaşındaki Salma Hayek ve Şok Eden Güzellik Sırrı!

Ünlülerin zayıflama formüllerinin biri de larva halindeyken yutulan böcekler, Bu böcekler midedeki gıdaları sindirilmeden önce tüketerek tokluk hissini gölgelemeden zayıflatıyor. Tabiki de bu yöntem kusursuz değil, beraberinde kusma, ishal ve baş dönmesi yapan bu diyet yöntemi ciddi sağlık problemlerine de yol açabiliyor. Böcek yiyen 48 yaşındaki Salma Hayek, instagram daki binlerce takipçisiyle paylaştığı vidio da, diline yerleştirdiği çekirgeyi yedikten sonra; ''Bu çekirgeler meksika'dan Oaxaxa'dan geliyor ve yeniliyor'' dedi. Çekirge yemenin ünlü yıldızın genç ve güzel kalma sırlarından olduğu sanılıyor. Salma hayek, David Letterman'nın programına konuk olduğunda karınca, çekirge ve solucan yediğini, solucanlarla yapılabilicek lezzetli yemek tarifleri olduğunuda sözlerine ekledi. 

Okunma 5471 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere İlaçlama, Pest Kontrol, Fare ve Yılan Mücadele Firması

Bu site içerisinde yer alan insan sağlığına etki edebilecek böcek ilaçlama, haşere kontrolüne dair bilgi ve uygulamalar, Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firmasının, konusunda sertifika ve yasal yetki sahibi uzmanları tarafından uygulanmaktadır. Böcek ilaçlama ve haşere kontrolüne dair tüm bu uygulama bilgileri, site kullanıcıları tarafından bilgilendirme ve uzmana danışma tavsiyesi olarak değerlendirilmelidir. Profesyonel ve sertifikalı uzmanlar tarafından uygulanması zorunlu uygulamaları eyleme dönüştürmeleri halinde oluşabilecek maddi ve manevi zararların farkında olmaları gerekmektedir. Bu tür yanlış anlaşılıp uygulanan eylemlerden dolayı Anka Böcek İlaçlama ve Haşere Kontrol Firması suçlanamaz, yasal yaptırım uygulanamaz.

Telefon

Telefon
0 232 256 ANKA
Telefon
0 232 256 26 52
GSM
0 543 415 01 69