TEL : 0 232 256 26 52

Trump Amerika Başkanı Olursa; Böcek Yerim Demişti! Yedirttiler

Amerika başkanlık seçimleri için eğer Trump kazanırsa canlı yayında böcek yerim diyen, ABD’li siyaset bilimci ve kamuoyu yoklamaları uzmanı Dr. Sam Wang, seçim sonrasında DonaldTrump’ın 290 delegeye ulaşarak başkanlık seçimini kazanması, Hilary Clinton’ın kazanacağını öngören 14 anket sonucunun da tamamen tersi yönde bir gelişme olması ile katıldığı cnn'in canlı yayın programında sunucu Michael Smerconish’in Trump kazanırsa, böcek yerim sözünü hatırlatması üzerine yayın sırasında canlı böceği yiyerek herkesi şoke etti. Büyük lokma ye büyük söz konuşma ata sözünü hatırlatan Wang için ne denilir bilinmez ama bizim kültür ve damak tadımızdan çok uzak olan bu canlılar dünyanın farklı ülkelerinde sokakta ve lüks işletmelerde besin olarak tüketiliyor. 

Haşere ve böcek görmek istemeyen güzel izmirin güzel insanları için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Anka pest control haşere ilaçlama ve çevre sağlığı hizmetleri olarak evinizde, iş yerinizde, tüm kapalı ve açık yaşam, kullanım alanlarınızda Yürüyen, uçan haşere ve kemirgen ilaçlaması ve mücadelelerindeki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz. Sıradışı bir hizmet için iletişime geçin.

Okunma 5105 defa

İzmir Anka Böcek İlaçlama, Haşere, Fare, Yılan Mücadelesi ve Çevre Sağlığı Hizmetleri İzmir kökenli, biyosidal ürün uygulama belgeli uzman kadroya sahip, sağlık bakanlığı onaylı insan sağlığına zararlı olmayan ürünler kullanan yetkin ilaçlama firmasıdır. Resmi facebook sayfamız olan Anka Böcek İlaçlama sayfamızdan da güncel kampanyaları, ilginç haberler ve böceklerin ilginç dünyalarını "Sayfamızı Beğenerek" takip edebilirsiniz. Böcek ve diğer zararlılar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruları sormak ve yardım istemek için web sayfamız olan www.ankailaclama.com üzerinden e-mail yoluyula ulaşabileceğiniz gibi veya haşere ilaçlamanın özel telefonu olan ALO ANKA (0 232 256 26 52- ALO ANKA) yı tuşlamanız yeterli olacaktır.